Шеф в Mercedes: По-дълга работна седмица или по-ниско заплащане
Един от висшите мениджъри на Mercedes-Benz призова за дебат относно разходите за труд в Германия, обяснявайки, че търсенето е хората отново да работят по-дълго работно време.
"Трябва сериозно да обмислим връщането към 40-часовата работна седмица", заяви председателят на надзорния съвет на Mercedes Мартин Брудермюлер пред бизнес вестника