Нов лидер на ГЕРБ в Благоевград, знаково лице напусна поста заради "различия"
Общинската организация на ГЕРБ в Благоевград има нов лидер. С почти пълно единодушие членовете са избрали Антоанета Богданова, която е и председател на Общинския съвет. Богданова поема поста от бившия кмет Атанас Камбитов, който също беше номиниран, но се отказа от участие в надпреварата.
След събранието с публикация във фейсбук Камбитов заяви