Kam se hrabou muži, jen ženy umí v politice bojovat úplně bez rukavic | Názory | Lidovky.cz
Jak ODS vykopala z hrobu svou pravicovost a po vyhraných volbách ji zase zakope zpět. Babiš má hlavu v pejru: ANO je plné realitních agentů. A Česká televize už je na vládním vodítku – říkal to Petr Hladík.