Моторист е в тежко състояние след катастрофа на пътя София - Самоков, движението е отбито
Моторист е в тежко състояние след катастрофа в района на комплекс "Камелот" по пътя София - Самоков. Сигналът за инцидента е подаден около 18:20 ч.
Движението по пътя е ограничено. Обходният маршрут е през Горни и Долни Окол. Трафикът се регулира от "Пътна полиция", пише БТА.
Пострадалият е на 34 години. Получил е множество наранявания