Ако полицаи и военни плащат осигуровките си, разходите за заплатите им се вдигат с 30% (Обзор)
ПБ ще предложи схема за начисляването им, но без да се намаляват заплатите
Бизнесът, синдикатите, опозицията, че дори и управляващите искат чиновниците и полицаите да започнат да си плащат осигуровките. Сега те изцяло се поемат от държавата, докато в частния сектор те се делят 60:40 между работодател и служител