Píše o drogových kartelech, ale taky chodí na fotbal. Novinář Václav Lang vypráví o Mexiku
V Mexico City žije deset let. Občas se na pár týdnů vrátí do Česka, ale vždycky ho to rychle táhne zpátky. Jako novinář Václav Lang dokumentuje třeba činnost drogových kartelů, jako fotbalový nadšenec si v Praze rád zajde na slávistickou Tribunu Sever.