Český horolezec zahynul po pádu v rakouských Alpách | ČeskéNoviny.cz
Vídeň - Jednadvacetiletý muž z Česka zahynul dnes po pádu na 3564 metrů vysoké hoře Grosses Wiesbachhorn v rakouském pohoří Vysoké Taury. Informovala o tom agentura APA s odvoláním na sdělení horské služby v Kaprunu. Podle ní Čech patrně uklouzl při přechodu sněhového pole, jeho spolulezec v pořádku sestoupil.