Dreszczowiec Zielińskiego w Eastbourne! Uciszył Brytyjczyków
Jan Zieliński i Brytyjczyk Luke Johnson wygrali z reprezentantami gospodarzy Benem Jonesem i Joshuą Parisem 6:7(6-8), 6:3, 10-5 w 1. rundzie debla turnieju ATP 250 na trawiastych kortach w Eastbourne.