Gigi Becali a votat guvernul Veștea, dar spune că nu avea „alură”. „Nicușor mai doarme, dar are harismă” | Digi24
Gigi Becali critică ultimele două desemnări ale președintelui pentru funcția de premier. Deputatul susține că Eugen Tomac și Adrian Veștea nu aveau „alură” și nici „harismă”. În paralel, acesta îl laudă pe Nicușor Dan.