Туфи с мазут на плажа на Велека. Екологична катастрофа, а къде са министрите?
Снощи, докато съм писал поста си за чистия, красив Синеморец, за грижата на хората в него да го опазят от алчни и безскрупулни типове, до плажовете е стигнал разлива от мазут.
Тази сутрин, вместо плуване, събирахме мазут. Целият плаж на Велека беше в туфи с мазут.
Това е екологична катастрофа.
Не знам какво прави Министърът на Екологията