Slovenke po zmagi nad Hrvaško same na vrhu Evropske lige - RTV SLO
Slovenske odbojkarice so na peti tekmi Evropske lige še petič zmagale. Na tretjem turnirju v Skopju so s 3:0 odpravile Hrvatice in so zdaj same na vrhu lestvice. Tekmo pred koncem so se že uvrstile na zaključni turnir.