Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego. "Nie ma innego wyjścia"
Trzej byli prezydenci Ukrainy zdecydowali się zrzec Orderu Orła Białego — najwyższego polskiego odznaczenia państwowego. To reakcja na decyzję Karola Nawrockiego, który odebrał ten order Wołodymyrowi Zełenskiemu.