Dawid Podsiadło zagrał w Gdańsku. Wylała się fala komentarzy
Dawid Podsiadło ruszył w Polskę ze swoim "Obrotowym Tour". Po Chorzowie i Poznaniu przyszedł czas na Gdańsk. "Dziś było gorąco i była też wysoka temperatura" — napisał artysta i posypały się komentarze.