Fiul lui Ilie Dumitrescu, internat la Spitalul de Psihiatrie Obregia după ce a făcut prăpăd într-un magazin din București și s-a certat cu partenera sa | adevarul.ro
Fiul fostului fotbalist Ilie Dumitrescu a fost internat marți seară la Spitalul de Psihiatrie „Alexandru Obregia”, după ce a provocat un scandal într-un magazin din Sectorul 4 al Capitalei și a avut o altercație cu concubina sa pe stradă.