Slovenci domači turnir v Stožicah začeli z zmago nad Kanadčani - RTV SLO
Slovenski odbojkarji so turnir Lige narodov v Ljubljani začeli z zmago nad Kanadčani s 3:1. Varovanci Fabia Solija so vpisali že četrto zmago v Ligi narodov in so pri samem vrhu lestvice.