Fleebs-Logo
Details werden geladen...

Wiceprezydent USA krytykuje Izrael. "Nie możecie wystrzelać się z problemu"

Amerykański wiceprezydent skrytykował Izrael w sposób, do jakiego dotychczas posuwali się tylko lewicowi przeciwnicy tego kraju. W wywiadzie dla "New York Timesa" J. D.

Ähnliche Seiten

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/stacjonowanie-wojsk-usa-w-europie-niemiecka-prasa-punktuje-trumpa/jnq7fkh

Nowa logika obecności armii USA w Europie. Amerykanie mówią jasno, co się zmieniło

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/stacjonowanie-wojsk-usa-w-europie-niemiecka-prasa-punktuje-trumpa/jnq7fkh
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-usa-boja-sie-reakcji-rosji-moga-sie-cofnac-niepokojace-donie,nId,23492268

Tomahawki z USA nie dla Niemiec? Media: Amerykanie boją się reakcji Rosji - Wydarzenia w INTERIA.PL

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-usa-boja-sie-reakcji-rosji-moga-sie-cofnac-niepokojace-donie,nId,23492268
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art44662351-rozejm-na-bliskim-wschodzie-czy-izrael-doprowadzi-do-jego-zerwania

Pod naciskiem USA Izrael zawarł rozejm z Hezbollahem. Już zastanawia się, czy go nie zerwać

https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art44662351-rozejm-na-bliskim-wschodzie-czy-izrael-doprowadzi-do-jego-zerwania
https://geekweek.interia.pl/technologia/sztuczna-inteligencja/news-nie-ai-anthropic-nie-zlamala-systemow-agencji-bezpieczenstwa,nId,23504104

Nie, AI Anthropic nie złamała systemów Agencji Bezpieczeństwa USA - GeekWeek w INTERIA.PL

https://geekweek.interia.pl/technologia/sztuczna-inteligencja/news-nie-ai-anthropic-nie-zlamala-systemow-agencji-bezpieczenstwa,nId,23504104
https://www.rp.pl/polityka/art44678181-tucker-carlson-oglosil-ze-nie-popiera-juz-partii-donalda-trumpa-w-tle-izrael

„Nielojalni wobec USA, ważniejszy dla nich Izrael”. Tucker Carlson odwraca się od Trumpa

https://www.rp.pl/polityka/art44678181-tucker-carlson-oglosil-ze-nie-popiera-juz-partii-donalda-trumpa-w-tle-izrael
https://energia.rp.pl/ropa/art44627301-ceny-ropy-po-porozumieniu-usa-z-iranem-oto-dlaczego-nie-ma-euforii

Kiedy doczekamy się taniej ropy? Nie ma euforii po porozumieniu USA z Iranem

https://energia.rp.pl/ropa/art44627301-ceny-ropy-po-porozumieniu-usa-z-iranem-oto-dlaczego-nie-ma-euforii