Иран: Не сме договаряли нови ангажименти по ядрената си програма със САЩ
Техеран не е поемал никакви нови ангажименти по ядрената си програма по време на проведените в неделя преговори със САЩ в Швейцария, нито са били водени преки преговори по този въпрос. Това заяви говорителят на иранското външно министерство Есмаил Багаи пред държавната агенция ИРНА, цитиран от Ройтерс и БТА