Чиновници и магистрати вече ще си плащат 20% осигуровки, но след като ги компенсират (Обзор)
Поетапно ще стигнат 40% за 61 хил. души - като на останалите работещи българи
Няма да важи за служителите в МВР и военните, защото ще вдигне заплатите им с 30%
Така всички ще получават и по-високи пенсии и обезщетения
Заплатите на чиновниците в администрацията и в съдебната система ще се вдигнат, за да започнат сами да плащат осигуровките си