Ešteže v obchodoch riadne míňame. Inak by bol s našou ekonomikou amen - Komentáre a glosy - Názory - Pravda
IGOR DANIŠ: Keby sme si ale nežili nad pomery, ekonomika by bola na tom ešte oveľa horšie. Neúmerné míňanie nás zachraňuje pred ešte väčšou katastrofou. Žiaľ, na úkor budúcnosti.