Biały Dunajec: pijany rowerzysta uderzył w auto. Dostał 3000 zł mandatu
W Białym Dunajcu 35-letni rowerzysta jadący po chodniku uderzył w zaparkowany samochód marki BYD. Policjanci ustalili, że mężczyzna był pijany — miał blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem w wysokości 3000 zł.