Burmistrz 330-tysięcznego miasta postawił się Rosjanom. Zakaz wszedł w życie
Po skandalach w Polsce i Bułgarii przyszedł czas na kolejną odsłonę walki organizatorów zawodów w gimnastyce ze światową federacją. Tym razem burmistrz Kluż-Napoki Emil Boc sprzeciwia się jej dyrektywom. A we wszystkim tak naprawdę chodzi o Rosjan.
Ähnliche Seiten
Zakonnice w przebraniu z Zamościa. Prezydent miasta tłumaczy się ze zdjęć